केन्द्रीय संस्करण

फिफा विश्वकपः पुरस्कार वितरणमा वर्षा हुँदा छाता ओढेर पुगे पुटिन, फ्रान्स र क्रोएशियाका राष्ट्रपति भिजिरहे

person explore access_timeअसार ३२, २०७५ chat_bubble_outline0

फिफा विश्वकपको आइतबार भएको फाइनलमा फ्रान्सले क्रोएशियालाई ४–२ ले हरायो । यो खेलको क्रममा दुबै देशका राष्ट्रपति आफ्ना खेलाडी को हौसला बढाउन उपस्थित थिए । तर यो मौकामा सबैभन्दा धेरै चर्चा रुसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनको छाताको भयो । पुरस्कार बाँड्ने कार्यक्रममा अत्यधिक वर्षा भएको थियो । त्यतिबेला पुटिन एउटा ठूलो छाता ओढेर त्यहाँ पुगे जबकी क्रोएशिया र फ्रान्सका राष्ट्रपति र अन्य अधिकारी भिजिरहे ।

सोसल मिडियामा पुटिनको छाताबारे विभिन्न टिका–टिप्पणी गरियो । केहीले क्रोएशियाकी राष्ट्रपति कोलिन्डा ग्राबर–किट्रोभिक महिला भइकन पनि कसैले वास्ता नगरेको बताए भने कतिले पुटिनले आफ्नो छाता उनलाई दिनुपर्ने बताएका थिए । यस्तै पछि अन्य छाता ल्याइए पनि त्यो पुटिनको छाताभन्दा सानो भएको बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.