तेस्रो हिमालयन ट्राभल मार्ट आगामी वर्षको जुन ७ देखि ९मा गर्ने घोषणा

person explore access_timeजेठ २५, २०७५ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । हिमालयन ट्राभल मार्ट तेस्रो संस्करण आगामी वर्ष जुन ७ देखि ९ सम्म आयोजना हुने भएको छ । यहि जुन ३ मा काठमाण्डौको पार्क भिलेज होटलमा आयोजित दोस्रो हिमालयन ट्राभल मार्टको समापन कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै हिमालयन ट्राभल मार्ट २०१८ मूल–आयोजक समितिका अध्यक्ष तथा संस्कृति, पर्यटन तथा नागरीक उड्डयन मन्त्रालयका सचिव कृष्ण प्रसाद देवकोटाले मार्टको आगामी संंस्करणको मिति धोषणा गरे ।


नेपालको पर्यटन प्रवद्र्धनका लागि कोसेढुङ्गा बन्दै गएको हिमालयन ट्राभल मार्ट जस्तो कार्यक्रम निरन्तर आयोजना हुनुपर्ने कुरामा उनको जोड थियो । सोहि कार्यक्रममा नेपाल पर्यटन बोर्डका बरीष्ठ निर्देशक नन्दनी लाहे थापाले मार्टमा समापन भएका सम्पूर्ण गतिविधिहरु बारे प्रकाश पार्दै सहयोगी सबै ब्यक्ति एवम् संघ–संस्थाहरुलाई धन्यवाद ब्यक्त गरिन् ।पाटा नेपाल च्याप्टरका अध्यक्ष सुनिल शाक्यले हिमालयन ट्राभल मार्ट २०१८ सफलतापूर्वक सम्पन्न गर्न प्रत्यक्ष तथा अप्रत्यक्ष रुपमा सहयोग पाएको भन्दै मार्टलाई थप प्रभावकारी बनाउँदै निरन्तरता दिनुपर्नेमा जोड दिए । देशकै प्रथम तथा एक मात्र अन्तर्राष्ट्रिय ट्राभल ट्रेड मेलाको रुपमा स्थापित हिमालयन ट्राभल मार्ट सरोकारवालाहरुका लागि नेटवर्किङ्ग, ब्यावसाय प्रवद्र्धन, ज्ञान तथा सिप आदान–प्रदान गर्न एक अद्धितीय मञ्च बनेको छ ।नेपाल, भारत, पाकिस्थान, चाईना (तिब्वत), भुटान र म्यानमार जस्ता हिमालयन राष्ट्रहरुबाट विक्तेताहरु तथा युरोप, अमेरीका (उत्तर–दक्षिण), अष्टे«लिया, न्यूजिल्याड, एसिया सि. आई. एस. राष्ट्रहरु एशिया र अरब राष्ट्रका विक्रेताहरुलाई एउटा मञ्चमा भेला गराई उनीहरुबीच ब्यापार आदान–प्रदान तथा सम्बन्ध संञ्जाल विस्तारको उद्देश्यले पाटा नेपाल च्याप्टरद्धारा यस विजनेस–टु–विजनेस मार्टको परिकल्पना गरीएको थियो । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।