ad

नेपाल यमनसँग अंक बाँड्न बाध्य

person explore access_timeजेठ ३०, २०७४ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ – संयुक्त अरब इमिरेट्स युएईमा सन् २०१९ मा हुने एएफसी एसियन कप छनोट प्रतियोगिताअन्तर्गतको नेपाल र यमनबीचको छनोट चरणको खेल गोलरहित बराबरीमा सकिएको छ ।


समूह एफको खेलको निर्धारित समयमा दुवै टोलीले गोल गर्न नसकेपछि दुवै टोलीले अंक बाँड्न बाध्य बनेका हुन् ।सशस्त्र प्रहरी बल हलचोकको खेल मैदानमा भएको खेलमा दुवै टोलीले थुप्रै गोल गर्ने अवसर सृजना गरे पनि त्यसलाई गोलमा परिणत गर्न सकेनन् ।दुई खेलपछि नेपालको १ अंक रहेको छ र समूहको तेस्रो स्थानमा रहेको छ । यमनको भने ४ अंकसहित समूहको शीर्ष स्थानमा रहेको छ ।नेपाल पहिलो खेलमा दोस्रो स्थानमा रहेको फिलिपिन्ससँग ४–१ गोल अन्तरले पराजित भएको थियो । समूहको अर्को टोली तजाकिस्तानले एक खेलपछि कुनै पनि अंक जोड्न सकेको छैन ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।