केन्द्रीय संस्करण

नगर प्रमुखलाई ज्यान मार्ने धम्की दिने २ जना पक्राउ

person explore access_timeचैत ७, २०७४ chat_bubble_outline0

रौतहट– नगर प्रमुखलाई ज्यान मार्ने धम्की दिने दुई जनालाई रौतहट प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । रौतहटको वृन्दावन नगरपालिकाका नगर प्रमुख रामस्नेही राय यादवलाई फोन गरेर ज्यान मार्ने धम्की दिने दुईजना अभियुक्तलाई रौतहट प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

नगर प्रमुख यादवको मोबाईल फोनमा पटक–पटक फोन गरेर फिरौतीको १० लाख रुपैयाँ माग्ने र पैसा नदिएको खण्डमा ज्यान मार्ने धम्की दिने रौतहटको कटहरिया नगरपालिका वडा नम्बर ६ का महम्द शमसाय आलम र राजपुर नगरपालिका वडा नम्बर ९ हजमीनियाका जुलफिकार शेखलाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो महाराजगञ्जको सहयोगमा रौतहट प्रहरीले ललितपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ८ बालकुमारी बाट पक्राउ गरेको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.