केन्द्रीय संस्करण

लोडरको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु

person explore access_timeफागुन २९, २०७४ chat_bubble_outline0

बर्दिवास–महोत्तरीको बर्दिवास नगरपालिका– १ मा लोडर जेसिबिको ठक्करबाट अन्दाजी  ७० वर्षीय नामथर नखुलेका एक बृद्धको मृत्यु भएको छ ।  बर्दिवासबाट जनकपुरतर्फ जादै गरेको ना १ क ७१९० नम्वरको लोडरले बाटोमा  पैदल हिँडिरहेको यात्रीलाई ठक्कर दिँदा उनी गम्भीर घाइते भएका थिए । 

घाइते उनलाई उपचारका लागी बर्दिवासमा रहेको बर्दिवास जनसेवा अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । त्यहाँ उपचार सम्भव नभएपछि थप उपचारका लागि काठमाडौ लादै गर्दा उनको बाटैमा मुत्यु भएको बर्दिवास प्रहरीले जनाएको छ । ठक्कर दिने लोडरका चालक दाङ्ग जुगिसरण गाउँपालिका २ घर भएका मिलन चौधरी र लोडरलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई आवश्यक अनुसन्धान गरीरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...