धादिङ १ 'ख' बाट सालिकराम जमरकट्टेल विजयी

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

धादिङ क्षेत्र नम्बर १ प्रदेश सभा २ बाट नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता सालिकराम जमरकट्टेल निर्वाचित भएका छन् । सत्ता गठबन्धनका साझा उम्मेदवार जमरट्टेलले एमालेका गजेन्द्रप्रसाद थपलियालाई पराजित गरेका हुन् । 


जमरकट्टेलले १९ हजार ९०३ मत ल्याएर विजयी भए भने एमालेका थपलियाले १२ हजार ४७८ मत ल्याएर पराजित भएका हुन् । यस्तै क्षेत्र नम्बर १ 'क'बाट कांग्रेसका मधुकुमार श्रेष्ठले एमालेका रमेशकुमार आचार्यलाई पराजित गरेका छन् । श्रेष्ठले १७ हजार ८३२ मत ल्याएर विजयी भएका छन् भने एमालेका आचार्यले १६ हजार ५३८ मत ल्याएर पराजित भएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।