सुर्खेत १ मा पूर्णबहादुर खड्काले अग्रता बढाउँदै

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

सुर्खेत निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ मा नेपाली कांग्रेसका उपसभापति पूर्णबहादु खड्काले लगातार अग्रता बढाएका छन् । उनले आफ्ना प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका धुर्वकुमार शाहीलाई ६ हजार ८६० मतान्तरले पछि पारिरहेका छन् । 


सो क्षेत्रमा अहिलेसम्म ४९ हजार ४५ मत गणना भएको छ । त्यसमध्ये २६ हजार ६३६ मत उनको पक्षमा आएको छ भने एमाले नेता शाहीको पक्षमा १९ हजार ७७६ मत पाएका छन् । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका मोहम्मद हसरत अलीले ४५५  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) का छत्रपति थापले ३८० मत पाएका छन् । १ हजार ६५८ मत बदर रहेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।