मनकामना केबलकार देशकै पहिलो डिजिटल केबलकार बन्ने

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपालको पहिलो मनकामना केबलकार सञ्चालनको २५ वर्ष पुरा भएको छ । यो केबलकार २०५५ साल मङ्सिरदेखि सञ्चालनमा आएको हो ।


यसका सञ्चालक राजेशबाबु श्रेष्ठका अनुसार हालसम्म १ करोड ७० यात्रुले केबलकार प्रयोग गरेका छन् । कम्पनीले केबलकार रहेको चितवनको ईच्छाकामना गाउँपालिका र गोरखाको शहीद लखन गाउँपालिकामा प्रत्येकलाई कूल आम्दानीको १–१ प्रतिशत सामाजिक उत्तरदायित्व अनुसार शिक्षा, स्वास्थ्य, मण्ठमन्दिरको जीर्णोद्धारलगायत विकास निर्माणका कार्यमा खर्च गर्दै आएको छ । श्रेष्ठले अब मनकामना केबलकार लाई विद्यमान एनालग प्रविधिबाट डिजिटल प्रविधिमा स्तरोन्नति गर्ने काम भइरहेको पनि जानकारी दिएका छन् । उनले यो देशकै पहिलो डिजिटल केबलकार हुने जानकारी दिए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।