फोटोफिचर

भक्तपुर–२ मा कांग्रेसको कम्ब्याक, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

भक्तपुर–२ मा  प्रतिनिधिसभा सदस्य उम्मेदवार नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार दुर्लभ थापाले  विजयी भएका छन्  । सत्ता गठबन्धनका साझा उम्मेदवार थापाले २३ हजार ५० मत पाए भने निकटतम प्रतिद्वन्द्वी महेश बस्नेतले २२ हजार २७३ मत पाए । नेमकिपाकी अनुराधा थापा मगरले ६ हजार ४१२, राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका साजन विकले ३८२८ र राप्रपाका मोहन केसीले २४५६ मत पाएका छन् ।


जीतपछि भक्तपुरमा सबै पार्टीहरूलाई समेटेर यो ठाउँको विकासमा सहभागी हुने प्रतिबद्धता थापाले जनतासामु राखे । भक्तपुरमा सबै पार्टीहरूलाई समेटेर यो ठाउँको विकासमा सहभागी हुने उनको भनाइ थियो । अहिलेसम्म भक्तपुर–२ मा कांग्रेसले ३, नेमकिपाले २ र एमालेले १ पटक चुनाव जितेका छन् । यहाँबाट कांग्रेस २०४८, ०५१, ०५६ र ०७० मा विजयी भएको थियो भने २०५१ र २०६४ मा नेमकिपाले बाजी मारेको थियो । एमालेले वाम गठबन्धन बनाएपछि मात्र भक्तपुरमा चुनाव जितेको देखिन्छ । बस्नेत ०७० मा भक्तपुर–२ बाटै कांग्रेसका रामेश्वर ढुंगेलसँग पराजित भएका थिए । त्यतिबेला तेस्रो भएका बस्नेत ०७४ निर्वाचनमा वाम गठबन्धनबाट करिब दोब्बर मतले निर्वाचित भएका थिए । बस्नेतले ३६ हजार ४ सय १२ र कांग्रेसका दमननाथ ढुंगानाले १८ हजार ६ सय ८७ मत पाएका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।