इनास अमेरिकाले विभिन्न व्यक्तित्वहरूलाई सम्मान गर्दै

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (इनास )अमेरिकाले प्रवासमा रहेर पनि कला ,संगीत,साहित्य ,समाजसेवा ,खेलकुद र पत्रकारिता मार्फत योगदान पुर्‍याउनु  हुने व्यक्तित्वहरूलाई सम्मान गर्ने भएको छ ।


 यसरी सम्मानित हुने व्यक्तित्वहरूमा साहित्यकार होमनाथ सुबेदी,गायिका सपना श्री ,चलचित्र निर्मात्री तथा नायिका अनसुया श्रेष्ठ वन्त रहेका छन् । त्यस्तै समाजसेवी डा. श्याम कार्की , डा.  विष्णुमाया परियार ,खेलाडी बिना खड्का लामा तथा ईनेप्लिजका पत्रकारद्वय विश्वराज थापा र विजय थापालाई सम्मान गरिने छ ।यसै गरी प्रोत्साहन स्वरूप नयाँ पुस्ताका द भ्वाइसकी प्रतियोगी इनास मेरिल्याण्डकी युवा सदस्य परिजिता बास्तोला ,भ्वाइस अफ नेपालको प्रतिस्पर्धामा सहभागी भएका इनास केन्टकीका सदस्य प्रनिम राई तथा थुप्रै संगीत भिडियोमा अभिनय गरेका बाल कलाकार सम्राट दाहाललाई पनि प्रोत्साहन पुरस्कार वितरण गरिने छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।