मस्कको चेतावनी – कडा परिश्रम गर वा अफिस छोड

person explore access_timeमंसिर १, २०७९ chat_bubble_outline0

अमेरिकी टेक व्यवसायी एलन मस्कले ट्वीटरका कर्मचारीहरूलाई इमेल लेखेर कि त मेहनत गर्न तयार हुन वा जागिर छोड्ने तयारी गर्न अल्टिमेटम दिएका छन् ।


अमेरिकी पत्रिका वासिङ्टन पोस्टले यो मुद्दामा प्रकाशित रिपोर्टमा बताए अनुसार मस्कले आफ्ना कर्मचारीलाई बिहीबारसम्म कडा परिश्रम गर्न वा जागिर छाड्ने निर्णय गर्न भनेका छन् ।मस्कले आफ्नो मेलमा ट्वीटरलाई आगामी दिनमा सफल बनाउन निकै मेहनेत गर्नुपर्ने पनि बताएका छन्, जसको अर्थ धेरै मिहिनेतका साथ लामो समयसम्म काम गर्नुपर्नेछ ।  केवल उत्कृष्ट कार्यसम्पादनले मानिसहरूलाई आफ्नो पदमा रहन सर्त हुने पनि इमेलमा बताइएको छ ।करिब ४४ बिलियन डलरमा ट्विटर खरिद गरेदेखि, मस्कले कम्पनीमा धेरै संरचनात्मक परिवर्तनहरू गरिरहेका छन् । यसमा ट्विटरको ब्लु टिक प्रमाणीकरणको लागि शुल्क लागू गर्ने नीति पनि समावेश छ ।

मस्कले आगामी दिनमा फेरि एकपटक ब्लू ट्विटर लन्च गर्न लागेका छन् । र यी परिवर्तन अघि, मस्कले ट्विटरबाट ३५ हजारभन्दा बढी कर्मचारीहरूलाई निकालेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।