कानमा इयरबड अड्किएको पाँच वर्षसम्म थाहा नपाएपछि...

person explore access_timeकात्तिक ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

इङल्याण्डका विलिस लीको कानमा पछिल्लो पाँच वर्षदेखि इयरबड अड्किएको थियो । अहिले त्यो बाहिर निकालेपछि उनले राहत महसुस गरेका छन् ।


विलिस ली, रोयल नेवीमा सेवा गर्छन् । पाँच वर्षअघि विलिस आफ्नो परिवारलाई भेट्न अष्ट्रेलिया जाँदै थिए । हवाई यात्राको क्रममा उनले हवाईजहाजको कोलाहलबाट बच्न कानमा इयरबड राखे र यात्रापछि निकाल्न बिर्से ।तर एकाएक उनको श्रवण शक्ति कमजोर हुँदै गयो । उनलाई लाग्यो – लामो समयसम्म उड्डयन उद्योगमा काम गरेकाले आफूले राम्रोसँग सुन्न नसकेको हो कि ?एकपटक उनलाई यो पनि लाग्यो कि युवावस्थामा रग्बी खेल्दा कानमा चोट लागेका कारण पो कान सन्न छोडेको पो हो कि ?

समस्या अलि धेरै नै बढेपछि उनले एकदिन एन्डोस्कोपी किट किने र घरमा नै आफ्नो कानको परीक्षण गरे । त्यतिबेला उनले कुनै सेतो चिज उनको कानमा फसिरहेको भेटे ।
त्यसपछि उनले डाक्टरलाई सम्पर्क गरे र यसलाई निकाले ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।