अभिनेता अरुण बालीको ७९ वर्षको उमेरमा निधन

person explore access_timeअसोज २१, २०७९ chat_bubble_outline0

अभिनेता अरुण बालीको शुक्रबार बिहान मुम्बईमा निधन भएको छ । उनी लामो समयदेखि बिरामी थिए । आज बिहान करिब ४ः३० बजे उनको निधन भएको परिवारले जनाएको छ ।


७९ वर्षीय अरुण बालीले ९० को दशकमा आफ्नो करियर सुरु गरेका थिए । उनले खलनायक, फूल और अंगारे, सबसे बडा खिलाडी, सत्य, लगे रहो मुन्ना भाइ, बर्फी, एयरलिफ्ट, रेडी जस्ता चलचित्रमा काम गरेका थिए । उनको पछिल्लो रिलिज फिल्म लाल सिंह चड्डा थियो। यसका साथै उनी धेरै चर्चित टिभी सिरियलमा पनि देखा परेका छन् ।अरुण बालीका दुई छोरी अमेरिकामा रहेकाले भोलि भारत पुगेपछि उनको अन्तिम संस्कार शनिबार हुनेछ । अभिनेता अमिताभ बच्चनसँगको उनको फिल्म ‘गुडबाय’ आज रिलिज हुँदैछ । उनको निधनको खबर आएपछि सामाजिक सञ्जालमा धेरैले शोक व्यक्त गर्दै उनप्रति श्रद्धाञ्जली दिएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।