बारामा भएको बस दुर्घटनामा पूर्व श्रममन्त्री श्रेष्ठद्वारा दुःख व्यक्त

person explore access_timeअसोज २०, २०७९ chat_bubble_outline0

पूर्व श्रममन्त्री तथा नेकपा एकीकृत समाजवादीका केन्द्रीय सदस्य किसान श्रेष्ठले बाराको अम्लेखगञ्जमा भएको बस दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका मृतक परिवारलाई उचित क्षतिपूर्ति र घाइते परिवारलाई उपचारको व्यवस्था मिलाउन सरकारसँग माग गरेका छन् ।


पूर्वमन्त्री श्रेष्ठले बिहीबार विज्ञप्ति जारी गर्दै पथलैया–अम्लेखगञ्ज सडकखण्ड अन्तर्गत ३ नं पुलमा भएको बस दुर्घटनामा मृतक परिवारलाई क्षतिपूर्तिको व्यवस्था मिलाउन  र घाइतेहरूको उपचार  सहज व्यवस्था मिलाउन सरकारसँग माग गरेका हुन् । बिहीबार चितवनबाट वीरगञ्जतर्फ आउँदै गरेको बा ०६–००१ ख ०११० नम्बरको बस बाराको अम्लेखगञ्जमा दुर्घटना हुँदा १६ जनाको मृत्यु भएको थियो भने १२ जना गम्भीर घाइते भएका छन् ।घाइतेहरू हेटौडा स्थित चुरेहिल, हेटौडा अस्पताल र भरतपुर मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।