धादिङका विभिन्न स्थानमा पहिरो, सतर्कता अपनाउन आग्रह

person explore access_timeअसोज २०, २०७९ chat_bubble_outline0

पृथ्वी राजमार्ग अन्तरगत धादिङमा पर्ने विभिन्न सात स्थानमा पहिरोका कारण सडक अवरुद्ध भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङ अनुसार राजमार्गमा पर्ने धादिङका सात स्थानमा पहिरो गएको छ । 


धादिङ र काठमाडौँको सिमानामा पर्ने सुरुङमार्ग, महादेववेशी नगरपालिका–९ को खत्रीपौवा, बैरेनी, जरेखेत लगायतका स्थानमा पहिरो गएको धादिङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्ण प्रसाद लम्सालले जानकारी दिए ।विभिन्न स्थानमा गएको पहिरो पन्छाएर बाटो खुलाएपनि महादेववेशीमा गएको पहिरो अझै खुलाउन सकिएको छैन । महादेववेशीमा दोहोरो बाटो बन्द भएको छ । पहिरोका कारण बाटो अवरुद्ध हुँदा राजमार्गका विभिन्न स्थानमा सवारीसाधनको लाम लागेको छ । धादिङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्ण प्रसाद लम्सालका अनुसार अहिले बाटो खुलाउन स्थानीय निकाय, जिल्ला प्रशासन कार्यालय र प्रहरी लागिपरेको छ । स्थानीय तहका डोजर, निर्माण कम्पनीका डोजर आदि प्रयोग गरेर बाटो खुलाउने प्रयास भइरहेको सिडिओ लम्सालले जानकारी दिए । बिहीबार विभिन्न स्थानमा गएको पहिरोका कारण राजमार्गका विभिन्न स्थानमा बाटो अवरुद्ध भएको कारण लामो समय जाममा बस्नुपर्ने हुनसक्ने सिडिओ लम्सालले चेतावनी दिएका छन् । 

अन्यत्र एकतर्फीरुपमा बाटो खुलाइसकिएको भए पनि धुनिवेशीको बाटो खुल्न अझै केही समय लाग्ने जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ । त्यहाँ एकतर्फीरुपमा बाटो खुलाउने प्रयास भइरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।