टीका थाप्न माइती हिँडेकी महिलाको खोलाले बगाएर मृत्यु

person explore access_timeअसोज २०, २०७९ chat_bubble_outline0

दसैँको दिन बुधबार माइतमा टीका लगाउन हिँडेकी गुल्मीकी एक महिलाको खोलाले बगाएर मृत्यु भएको छ । गुल्मीको गाउँपालिका वडा नम्बर नं. ५ की ४१ वर्षीय लक्ष्मी कुँवर सोही पालिकाको वडा नम्बर २ को पिपलधारामा टीका थाप्न माइत जाने क्रममा अरौदी खोलाले बगाएर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ ।


प्रहरी निरीक्षक श्यामप्रकाश यादवले दिएको जानकारी अनुसार निरन्तर पानी परेर बाटो अवरुद्ध भएकाले शवलाई बिहीबार बिहान तम्घास ल्याई पोष्टमार्टम गरेर आफन्तको जिम्मा लगाइएको छ ।





कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।