मेस्सीको गोलका बाबजुद रोकियो पीएसजी

person explore access_timeअसोज २०, २०७९ chat_bubble_outline0

लियोनेल मेस्सीले उत्कृष्ट गोल गर्दै पेरिस सेन्ट जर्मेनलाई अग्रता दिलाए पनि टोली बेनफिकासँग अङ्क बाँड्न बाध्य बनेको छ । च्याम्पियन्स लिगको समूह एक अन्तरगतको खेल १–१ को बराबरीमा सकिएको हो ।


मेस्सीले खेलको २२ औँ मिनेटमा नेयमार र किलियान एम्बाप्पेसँग पास मिलाउँदै टोलीलाई अग्रता दिलाएका थिए । तर, ४१ औँ मिनेटमा डानिलो परेराले आत्मघाती गोल गरेपछि खेल बराबरी हुनपुग्यो ।३ खेलपछि दुवै टोलीको सात अङ्क रहेको छ । उता समूहको अन्य खेलमा युभेन्टसले माकाबी हाइफालाई ३–१ गोलले हरायो । यो सिजन प्रतियोगितामा इटालियन टोलीको पहिलो जीत हो । युभेको जीतमा एड्रियन राबियोले दुई तथा डुसान भ्लाहोभिचले एक गोल गरे ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।