पहिलो टी–२० खेलमा अस्ट्रेलिया विजयी

person explore access_timeअसोज १९, २०७९ chat_bubble_outline0

अस्ट्रेलियाले पहिलो टी–२० खेलमा वेस्ट इन्डिजलाई ३ विकेटले पराजित गरेको छ । वेस्ट इन्डिजले प्रस्तुत गरेको १ सय ४६ रनको लक्ष्य अस्ट्रेलियाले ७ विकेटको क्षतिमा पछ्यएको हो ।


अस्ट्रेलियालाई जीत दिलाउन कप्तान एरोन फिन्चले ५८ रनको योगदान दिए । म्याथ्यू वेडले नटआउट रहँदै ३९ रन बनाएर टोलीलाई जीतसम्म डोर्‍याए । वेस्ट इन्डिजका लागि सेल्डन कोट्रेल र अल्जारी जोसेफले २–२ विकेट लिए ।यसअघि पहिलो ब्याटिङ गरेका वेस्ट इन्डिजले निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेटको क्षतिमा १ सय ४५ रन बनाएको थियो । वेस्ट इन्डिजका लागि कायल मायर्सले ३९ रन तथा ओडेन स्मीथले २७ रनको योगदान दिए । अस्ट्रेलियाका लागि जोस हेजलवुडले ३ तथा मिचेल स्टार्क र प्याट कमिन्सले २–२ विकेट लिएका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।