कलाकारको टीका (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसोज १९, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली चलचित्र एवं सांगीतिक क्षेत्रका कलाकारहरूले दसैँलाई रमाइलो गरी मनाइरहेका छन् । केही कलाकारले कारणवश दसैँ मनाउन नपाए पनि धेरैले भने दशैंको टीका लगाएका छन् । धेरै कलाकारहरुले टिकाको तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा पोष्ट पनि गरेका छन् । 


अभिनेता अनमोल केसीले आफ्नो बुबा भुवन केसीको हातबाट टीका लगाएका छन्  भने अभिनेत्री सुहाना थापाले आमा झरना थापाको हातबाट टिका लगाएकी थिइन् ।अभिनेतृ प्रिंका कार्की, दिपाश्री निरौला, लक्ष्मी बर्देवा लगायले पनि दसैंमा टिका लगाएका छन् । 

 


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।