मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी

person explore access_timeअसोज १९, २०७९ chat_bubble_outline0

दक्षिण कोरियाको सेनाले असफल मिसाइल प्रक्षेपणको लागि माफी मागेको छ। तटीय सहर ग्याङ्नुङमा अमेरिकासँगको संयुक्त अभ्यासका क्रममा क्षेप्यास्त्र प्रक्षेपण गरिएको थियो तर त्यो असफल भएपछि सर्वसाधारणमा त्रास फैलिएको थियो ।


शहरका मानिसहरूले ठूलो विस्फोटको आवाज सुने र मध्यरातमा भीषण आगो पनि देखेका थिए। सेनाले यस घटनामा कुनै मानवीय क्षति नभएको बताए पनि सेनाले सात घण्टा बितिसक्दा पनि घटनाको पुष्टि गरेको थिएन ।यो मिसाइल प्रक्षेपण उत्तर कोरियालाई दिएको जवाफ मानिएको थियो ।  मंगलबार उत्तर कोरियाले जापानमाथिबाट मिसाइल प्रहार गरेको थियो । उत्तर कोरियाले सन् २०१७ यता पहिलो पटक जापानमाथि मिसाइल परीक्षण गरेको छ । त्यसपछि अमेरिका, जापान र दक्षिण कोरियाले मिलेर सैन्य अभ्यास गरेर आफ्नो शक्ति देखाएका छन् ।दक्षिण कोरिया र अमेरिकाले पूर्वी सागरमा मिसाइल प्रहार गरेका छन् । यद्यपि, पछि दक्षिण कोरियाली सेनाले आफ्नो एउटा मिसाइल असफल भएको पुष्टि गरेको थियो। यो मिसाइल अमेरिकासँग बाँकी रहेको मिसाइलभन्दा फरक थियो । सेनाले ह्युन्मु–२ मिसाइलमा हतियार बोकेको तर विस्फोट नभएको भन्दै माफी मागेको बताएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।