प्रचण्डलाई चितवन नछोड्न गठबन्धन दलको आग्रह (निर्णयसहित)

person explore access_timeअसोज १८, २०७९ chat_bubble_outline0

सत्ता गठबन्धन ५ दलका नेताहरूले नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई चितवन नछाड्न आग्रह गरेका छन् । केही दिनयता प्रचण्डले चितवन छाडेर गोरखाबाट चुनाव लड्ने समाचार प्रकाशित भएपछि चितवनस्थित गठबन्धन दल नेपाली कांग्रेस, माओवादी केन्द्र, नेकपा समाजवादी, जसपा र जनमोर्चाका नेताहरूको आज बसेको बैठकले प्रचण्डलाई चितवन नछाड्न आग्रह गरेका हुन् ।


अघिल्लो निर्वाचनमा प्रचण्ड चितवन ३ बाट निर्वाचित भएका थिए । उनीहरूले संविधान, लोकतन्त्र र विकासका लागि प्रचण्डले निर्वाचन क्षेत्र परिवर्तन गर्नु असान्दर्भिक भन्दै चितवनलाई अभिभावकीय भूमिका निर्वाचन गर्न आग्रह समेत गरेका छन् । मंगलबार बसेको बैठकपछि संयुक्त रूपमा विज्ञप्ति जारी गर्दै कांग्रेसका चितवन जिल्ला सभापति राजेश्वर खनाल, माओवादीका जिल्ला संयोजक रामचन्द्र अधिकारी, नेकपा एसका अध्यक्ष कृष्णराज न्यौपाने, राष्ट्रिय जनमोर्चाका अध्यक्ष विष्णु पौडेल र जसपाका अध्यक्ष प्रेमराज भुजेलले यस्तो आग्रह गरेका हुन् । केही दिनयता अध्यक्ष प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखाबाट निर्वाचन लड्ने समाचारहरू आएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।