किन ट्रोल बनाइँदैछ प्रभास र सैफको नयाँ चलचित्र 'आदिपुरुष'को ?

person explore access_timeअसोज १८, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रभास, सैफ अली खान र कृति सेनन स्टारर फिल्म आदिपुरुषको टिजर सार्वजनिक भएको छ । ५०० करोडको बजेटमा बनेको यो फिल्मको टिजर २ अक्टोबरमा रिलिज भएको थियो । तर यसलाई सामाजिक सञ्जालमा लगातार ट्रोल गरिँदै छ । 


कतिपयले यो फिल्ममा तथ्यलाई गलत ढंगले प्रस्तुत गरिएको विश्वास गर्छन् भने धेरैले यसका दृश्यहरू हलिउडबाट नक्कल गरिएको बताएका छन् । ट्रोल हुनुको पहिलो कारण भनेको यो फिल्म महर्षि वाल्मीकिको रामायणमा आधारित रहेको निर्माताहरूले आधिकारिक रूपमा घोषणा गरेका छन् । तर रामायण जस्तै फिल्ममा भगवान राम, रावण, लक्ष्मण, हनुमान र उनको बाँदर सेना छन्, तर कुनै पनि पात्र मौलिक कथासँग मिल्दैनन्।मर्यादा पुरुषोत्तम रामको अनुहारमा क्रोधको साथै, रावणलाई एकदमै आधुनिक, स्टाइलिश र स्पाइक गरिएको कपालमा देखाइएको छ। पृष्ठभूमि वास्तविक कथासँग मेल खाँदैन र एउटा दृश्यमा रामलाई चप्पल लगाएको पनि देखाइएको छ। धेरैले टिजरका दृश्यहरू र पात्रहरू ह्यारी पोटर फिल्महरू, एभेन्जर्स र गेम अफ थ्रोन्ससँग मिल्दो जुल्दो बताएका छन्।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।