अभिनयमा कम्ब्याक गर्दै उर्मिला

person explore access_timeअसोज १८, २०७९ chat_bubble_outline0

लामो समयपछि बलिउड अभिनेत्री उर्मिला मातोन्डकर एकपटक फेरि अभिनयको दुनियाँमा फर्किन तयार भएकी छिन् । अभिनेत्री सौरभ वर्माको आगामी वेब सिरिज 'तिवारी'बाट ओटीटी प्लेटफर्ममा डेब्यु गर्न लागेकी हुन् । 


फिल्मको फर्स्ट लुक ३ अक्टोबरमा सार्वजनिक गरिएको थियो । चलचित्रको पोस्टर सामाजिक सञ्जालमा सेयर गर्दै अभिनेत्री आफैँले सिरिजको घोषणा गरेकी हुन् । पोस्टर हेर्दा उर्मिला सिरिजमा एकदमै फरक स्टाइलमा एक्शन गर्दै देखिने अनुमान गर्न सकिन्छ ।फिल्म ट्रेड एनालिस्ट तरण आदर्शले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल ह्यान्डलमा तिवारीको पोस्टर सेयर गर्दै लेखेका छन्– उर्मिला आफ्नो आगामी वेब सिरिज तिवारी मार्फत ओटीटीको दुनियाँमा पाइला टेक्ने छिन् । पोस्टरमा उर्मिला रगत र अनुहारमा छरिएका कपालमा बिल्कुलै फरक देखिएकी छिन् । पोस्टर हेर्दा उर्मिला यस सिरिजमा एक्सन गर्दै देखिने देखिन्छ । मिडिया रिपोर्टका अनुसार उर्मिलाको यो सिरिज आमा र छोरीको भावनात्मक सम्बन्धमा आधारित छ । यति मात्र होइन, फिल्मको कथा एउटा सानो सहरको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।