राष्ट्रिय नागरिक पार्टी र पुनर्जागरण पार्टीबीच चुनावी एकता

person explore access_timeअसोज १६, २०७९ chat_bubble_outline0

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी र पुनर्जागरण पार्टी नेपालबीच चुनावी एकता घोषणा भएको छ । आज रिपोर्टर्स क्लब नेपालमा पत्रकार सम्मेलन गरी दुवै पार्टीले एकता घोषणा गरेका हुन् । दुवै दल समानुपातिक र प्रत्यक्षतर्फ साझा चुनाव चिन्ह मैनबत्ती लिएर जाने घोषणा समेत भएको छ । 


पुनर्जागरण पार्टी नेपालका अध्यक्ष श्यामबाबु गौतम र राष्ट्रिय नागरिक पार्टीका महामन्त्री वि.वि. थापाले संयुक्त रूपमा पत्रकार सम्मेलनमार्फत चुनावी एकताबारे जानकारी गराएका हुन् । दुवैले बागमती प्रदेशलाई केन्द्रित गरेर ६६ वटै प्रादेशिक निर्वाचन क्षेत्रमा प्रत्यक्ष र समानुपातिक उम्मेदवार उठाउने जानकारी समेत दिए । कार्यक्रममा पुनर्जागरण पार्टी नेपालका अध्यक्ष श्यामबाबु गौतमले आफूहरूको मैनबत्ती साझा चिन्ह भएको बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।