हालान्डको रेकर्डमा सिटीको गोलवर्षा

person explore access_timeअसोज १६, २०७९ chat_bubble_outline0

अर्लिङ हालान्ड प्रिमियर लिगमा घरेलु मैदानमा खेलिएका लगातार तीन खेलमा ह्याट्रिक गर्ने पहिलो खेलाडी बन्दा म्यानचेस्टर सिटीले चिरप्रतिद्वन्द्वी म्यानचेस्टर युनाइटेडमाथि सहज जीत हासिल गरेको छ । हालान्ड र फिल फोडेनले ह्याट्रिक गर्दा युनाइटेडले ६–३ को लज्जास्पद हार बेहोर्न बाध्य बनेको हो ।


खेलको आठौँ मिनेटमा नै फिल फोडेनले सिटीलाई अग्रता दिलाएका थिए । त्यसपछि हालान्डले ३ मिनेट अन्तरमा दुई गोल गर्दै टोलीको अग्रता फराकिलो बनाए । ४४ औँ मिनेटमा फोडेनले सिटीका लागि चौथो गोल थपे ।दोस्रो हाफमा सुधारिएको खेल प्रदर्शन गरेको युनाइटेडका लागि एन्टोनीले एक गोल फर्काए तर त्यसपछि हालान्ड र फोडेनले आफ्नो ह्याट्रिक पुरा गर्दै सिटीलाई ६–१ को अग्रता दिलाए । खेलको अन्त्यतिर एन्टोनी मार्सियालले दुई गोल थपे पनि ती गोल सान्त्वना गोलमात्र मात्र बन्न पुगे ।हालान्डले यसअघि नोटिङहम फरेस्ट र क्रिस्टल प्यालेसविरुद्ध ह्याट्रिक गरेका थिए । यो सिजन उनले १० खेलमा १७ गोल गरिसकेका छन् । ८ खेलपछि सिटी २० अंकसहित दोस्रो स्थानमा रहेको छ । एक खेल कम खेलेको युनाइटेड १२ अंकसहित छैटौँ स्थानमा छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।