जनप्रगतिशील मञ्च साइप्रसको अध्यक्षमा गौतम

person explore access_timeअसोज १६, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्र निकट नेपाली जनप्रगतिशील मञ्च साईप्रसको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ।​ पोलिटब्युरो सदस्य तथा प्रवास सह- इन्चार्ज लक्ष्मण पन्तको प्रमुख आतिथ्यतामा अनलाइन जुम मार्फत भएको अधिवेशनले नवराज गौतमको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय साइप्रस राष्ट्रिय कमिटी बनाइएको छ।


कमिटीको उपाध्यक्षद्वयमा नबिन चौलागाई, बिनोद केसी, महिला उपाध्यक्षमा मीरा लिम्बू ,महासचिवमा रमिता थापा, सचिवमा प्रकाश विश्वकर्मा तथा कोषाध्यक्षमा लक्ष्मी तामाङ चयन भएका छन्। त्यसैगरी सदस्यहरूमा दिनेश गौतम, रानु लिम्बू, अभिनास भुषाल, अमर नेपाली, सुरज कोइराला, मन्त्री हमाल, केशरी लामा, सुवास ढकाल, अनुप पराजुली,शरण लिम्बू, चक्र तिरुवा, विजय चौलागाई, बाबुराम घिसिङ र सजित राई चयन भएको संस्थापक सचिव केशब ठकुरीले जानकारी दिए।आयोजक समितिका संयोजक नवराज गौतमको अध्यक्षतामा भएको अधिवेशनलाई प्रवास समन्वय सचिव टीबी पाठक, युरोप अध्यक्ष सुरेन्द्र भुषाल, सचिव रणबहादुर क्षेत्री, युरोप संगठन विभाग प्रमुख उदयराज गौतम लगायतले सम्वोधन गरेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन माया लोप्चनले गरेका थिए। कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।