कांग्रेस अध्यक्षका तेस्रो उम्मेदवार त्रिपाठीको उम्मेदवारी खारेज

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतीय कांग्रेस अध्यक्ष पदका लागि तेस्रो उम्मेदवार तथा झारखण्डका पूर्व मन्त्री केएन त्रिपाठीको उम्मेदवारी शनिबार खारेज भएको छ । शनिबार बसेको छानबिन समितिको बैठकपछि पार्टी केन्द्रीय निर्वाचन प्राधिकरणका अध्यक्ष मधुसूदन मिस्त्रीले सो जानकारी दिएका हुन् ।


यसरी यस चुनावमा अहिलेसम्म दुई उम्मेदवार मल्लिकार्जुन खर्गे र शशि थरुर बाँकी छन्। उम्मेदवारी दर्ताको अन्तिम दिन शुक्रबार त्रिपाठीले उम्मेदवारी दर्ता गराएका थिए । हस्ताक्षर जस्ता समस्याका कारण केएन त्रिपाठीको उम्मेदवारी फारम तोकिएको मापदण्ड पूरा नभएकाले खारेज गरिएको मधुसूदन मिस्त्रीले बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।