अनुप स्मृति आमन्त्रित गोल्डकपको तेश्रो संस्करण पुसमा

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

खोटाङमा सञ्चालन हुँदै आएको सर्वाधिक राशिको अनुप स्मृति आमन्त्रित गोल्डकपको तेश्रो संस्करणको मिति सार्वजनिक गरिएको छ । १ जेठ २०६९ मा ट्याक्टरले किच्दा ज्यान गुमाएका माउन्ट एभरेष्ट बोर्डिङ स्कुल दिक्तेलका छात्र अनुप राईको स्मृतिमा आगामी आगामी पुस १८ देखि २४ पुससम्म दिक्तेलको माटिकोरे खेलमैदानमा अनुप स्मृति आमन्त्रित गोल्डकपको तेश्रो संस्करण आयोजना गर्न लागिएको हो ।


दिक्तेलको शान्तिटोलस्थित सम्पर्क कार्यालयमा शुक्रबार पत्रकार सम्मेलन गर्दै आयोजक माउन्ट एभरेष्ट बोर्डिङ स्कुल र दिक्तेल फुटबल क्लबले प्रतियोगिताको मिति सार्वजनिक गरेको हो ।  गोल्डकपमा प्रथम र दोश्रो स्थान प्राप्त गर्ने टिमले क्रमशः क्रमशः २ लाख १ हजार १११ र १ लाख १ हजार १११ रुपैयाँका साथमा कप, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्नेछन् । यस्तै, दुई सेमीफाइनलिष्ट टिमले नगद २५र२५ हजारका साथमा प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने प्रतियोगिताको मूल आयोजक समिति संयोजक सागर जोशीले बताए । यस्तै, उत्कृष्ट गोलरक्षक, उत्कृष्ट डिफेन्स, उत्कृष्ट मिडफिल्डर, उत्कृष्ट स्ट्राइकर र उत्कृष्ट टिम प्रशिक्षकले नगद पाँच हजार ५५५ सहित ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र पाउनेछन् । अनुशासित टिमले नगद पाँच हजार ५५५ का साथमा ट्रफी र प्रमाणपत्र पाउनेछन् । मेन अफ द टुर्नामेन्ट र सर्वाधिक गोलकर्ताले नगद सात हजार ५५५ सहित ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।हरेक प्रतियोगिताका म्यान अफ द म्याचले नगद दुई हजार पुरस्कार पाउनेछन् । प्रतियोगितामा बढीमा १२ टिमको सहभागिता रहने अनुमान गरिएको छ । प्रतियोगिता सञ्चालनका लागि करिब २४ लाख ५२ हजार ६५२ रुपैयाँ खर्च लाग्ने आँकलन गरिएको सह–संयोजक सगुन ताम्राकारले बताए । 

२३ देखि २७ चैत २०७३ सम्म अनुप स्मृति गोल्डकपको पहिलो र २६ देखि ३१ वैशाख २०७५ मा दोश्रो संस्करण आयोजना गरिएको थियो । पहिलो र दोश्रो संस्करण प्रत्येक वर्ष गरिए पनि कोभिड–१९ को महामारीका कारण तेश्रो संस्करण लम्बिएको हो । 

अनुप स्मृति गोल्डकपलाई क्रमशः राष्ट्रव्यापी बनाउँदै ‘ए’ र ‘बि’ डिभिजन लिगका खेलाडीलाई स्थानीय मैदानमा उतार्ने आयोजकको लक्ष्य छ । दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका छात्रको सम्झना र खेल र खेलाडीको व्यवसायीक वृत्तिका लागि गोल्ड कपको अवधारणा अघि सारिएको मूल आयोजक समिति सदस्य सुमन श्रेष्ठले बताए । -न्युज कारखाना

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।