रौतहट ट्राफिक प्रहरीद्वारा दुई महिनामै ३० लाख राजश्व सङ्कलन

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय रौतहटले मात्र दुई महिनामा ३० लाख रुपैयाँभन्दा बढी राजश्व सङ्कलन गरेको छ । यस आर्थिक वर्षको साउन र भदौ महिनामा नियमविपरीत चलेका सवारी साधनलाई गरिएको कारबाहीबाट राजश्व सङ्कलन गर्न सफल भएको ट्राफिक प्रमुख इन्स्पेक्टर विमला कठायतले जानकारी दिएकी हुन् ।


गत दुई महिनामा साना तथा ठुला गरी कुल ४ हजार पाँचसय ७४ सवारी साधनलाई कारबाही गरिएको इन्स्पेक्टर कठायतको भनाई छ । कारबाहीबाट कूल ३० लाख १४ हजार पाँच सय रुपैयाँ राजश्व सङ्कलन भएको छ । जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय चन्द्रनिगाहपुरको तथ्यांकअनुसार साउन र भदौ महिनामा जिल्लामा १ सय १८ वटा दुर्घटना भएका छन् । दुर्घटनामा परेर १ सय १५ पुरुष, २२ महिला, ४३ बालबालिका गरी कूल १ सय ८० जना घाइते भएका छन् । घाइते मध्ये ५ जना पुुरुष र १ जना महिला गरी ६ जनाको मृत्यु भएको तथ्यांकले देखाएको छ ।जिल्लाको १८ वटै स्थानीय तहमा बढ्दो सवारीसाधनको चापलाई मध्यनजर गर्दै सुरक्षाको दृष्टिकोणले हाल रौतहटको चन्द्रनिगाहपुर, बागमती, डुमरिया, गरुडा, शिवनगर, शुकदेवचौक, बमनाहर, गौर, बंकुल, मौलापुरलगायतका स्थानमा ट्राफिक प्रहरीको अस्थायी चेकपोष्ट राखिएको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय रौतहटले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।