एमाले मोरङ जिल्ला कमिटी सदस्य विष्टद्वारा पार्टी परित्यागको घोषणा

person explore access_timeअसोज १४, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको मोरङ जिल्ला कमिटी सदस्य समेत रहेकी पथरी शनिश्चरे नगरपालिकाकी पूर्व उपमेयर यमुना विष्टले पार्टी परित्याग गरेको घोषणा गरेकी छिन् । उनले शुक्रवार सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा एक स्ट्याटस लेख्दै पार्टी परित्याग गरेको घोषणा गरेकी हुन् । उनले स्ट्याटसमा लेखेकी छिन ‘अब धेरै भयो मेरो इमान निष्ठा सबै भन्दा ठुलो हो आजबाट नै पार्टीबाट बिदा हुने निर्णय गरेँ।’


टिकट वितरणमा असन्तुष्ट भएर पार्टी परित्याग गरेको हुनसक्ने एमालेका नेताहरूको भनाइ रहेको छ । स्थानीय तहको निर्वाचनमा दोहरिने इच्छा राखेपनि टिकट नपाएपछि उनी रुष्ट बनेकी थिइन् । पछिल्लो समय उनले प्रदेशसभा उठ्ने इच्छा राखेकी थिइन् । प्रदेशसभामा पनि टिकट नपाउने सम्भावना बढेपछि विष्टले पार्टी परित्याग गरेको हुन सक्ने नेताहरू बताउँछन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।