राजनीति

उम्मेदवार छान्न बालकोटमा साढे चार घण्टादेखि एमाले बैठक जारी

person explore access_timeअसोज १३, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य उम्मेदवार छान्न बसेको नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक साढे चार घण्टादेखि जारी छ ।  अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको निवास बालकोटमा पौने ६ बजेबाट सुरु भएको बैठक अहिलेसम्म बसिरहेको ओलीको सचिवालयले जनाएको छ । 


बैठकमा समानुपातिक सूचीको हेरफेर र प्रत्यक्ष तर्फका उम्मेदवारबारे छलफल भएको बताइएको छ । यसअघि एमालेले समानुपातिक सूची टुङ्ग्याएको दावी गरेपनि नेता कार्यकर्तामा बढेको असन्तुष्टि सम्बोधन गर्न केही नामहरू हेरफेर गर्ने एमालेले तयारी गरेको छ । यसका साथै लोसपा र राप्रपासँगको चुनावी तालमेलका बारेमा समेत छलफल भएको बुझिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।