प्रशिक्षणमा फर्किए बेन्जेमा

person explore access_timeअसोज १३, २०७९ chat_bubble_outline0

लामो समय चोटका कारण मैदानबाहिर रहेका फ्रेन्च स्ट्राइकर बुधबार रियल मड्रिडको प्रशिक्षणमा फर्किएका छन् । अन्तर्राष्ट्रिय ब्रेकपछि फर्किएका खेलाडीहरूसँग बेन्जेमाले बुधबार प्रशिक्षण गरेका हुन् । यो सिजन रियलले ला लिगामा शत प्रतिशत नतिजा कायम राखेको छ ।


युवा खेलाडीहरू एडुवार्डो कामाभिङ्गा, आउरेलियन टुचेमानी र फेडेरिको भालभर्डेले उत्कृष्ट प्रदर्शन गरिरहेका छन् । त्यसमाथि बेन्जेमाको पुनरागमनले टोलीलाई थप सशक्त बनाउने अपेक्षा गरिएको छ । फ्रान्सका स्टार खेलाडीले ठुला अवसरहरूमा सशक्त प्रदर्शन गर्दै आएका छन् । रियलले आगामी अक्टोबर १६ मा बार्सिलोनाविरुद्ध क्लासिकोमा प्रतिस्पर्धा गर्दैछ । अर्को हप्ता साख्तार डोनेस्कविरुद्ध च्याम्पियन्स लिगको खेलमा उनी मैदानमा फर्कन सक्ने आशा गरिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।