ठुला पार्टीको ब्रम्हलुट अन्त्य गर्नुपर्छ : पशुपति शमशेर

person explore access_timeअसोज १२, २०७९ chat_bubble_outline0

राप्रपाका नेता पशुपति शमशेर राणाले ठुला पार्टीका नेताहरुले देशमा गरिरहेको ब्रम्हलुटको अन्त्य गर्नुपर्ने बताएका छन् ।  बुधबार काठमाडौमा भएको पार्टी एकता सभामा बोल्दै आगामी निर्वाचनमार्फत जनमत बटुलेर राप्रपाले विकासको अभियान छेड्नुपर्ने बताए  । उनले यो मुलुकलाई उज्यालोतर्फ लैजान सिंगो राप्रपा लाग्ने भन्दै पार्टीका दुईजना युवा नेतासँगै देश बनाउन आफु पनि हिँड्न तयार रहेको बताए । 


‘म ८१ वर्षको मान्छेसमेत मिलेर ठुला पार्टीका नेताको ब्रम्हलुट अन्त्य गर्नुपर्छ । अति भयो’, उनले भने, ‘यो पटकको चुनाव अरु बेलाको जस्तो होइन साँच्चिकै चुनाव हुनेछ । फेरबदल गरेरै छाड्ने हो ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।