अभिनेत्री आशालाई ‘दादा साहेब फाल्के अवार्ड’

person explore access_timeअसोज ११, २०७९ chat_bubble_outline0

 दिग्गज अभिनेत्री आशा पारेखलाई ‘दादा साहेब फाल्के अवार्ड’ प्रदान गरिने भएको छ । फिल्म क्षेत्रको योगदानको कदर गर्दै उनलाई यो वर्षको अवार्ड दिन लागिएको हो । 


अवार्ड भारतीय फिल्म उद्योगको सर्वाेच्च मानिन्छ । एएनआईले ट्वीटमार्फत अवार्डको जानकारी दिएको हो । उनलाई यो सम्मान ६८औं नेशनल फिल्म अवार्डको अवसरमा प्रदान गरिनेछ । पछिल्लो समय यो अवार्ड २०१९ मा साउथ सुपरस्टार रजनीकांतले पाएका थिए । २२ वर्षपछि यो अवार्ड महिलालाई दिइएको हो । यस अगाडि २००० मा यो अवार्ड गायिका आशा भोसलेले प्राप्त गरेकी थिइन् ।
 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।