होनोर एक्स६ आजदेखि बजारमा

person explore access_timeअसोज १०, २०७९ chat_bubble_outline0

सेलट्रोन नेपालले होनोर एक्स६ नेपालमा लन्च भएको घोषणा गरेको छ। सेलट्रोन नेपाल द्वारा लन्च गरिएको HONOR X Series (X7, X8 र X9) र HONOR 50 Lite पहिले नै बजारमा उपलब्ध छन् । आजदेखि भने होनोर एक्स६ पनि एक्स सिरिज परिवारमा थपिएको हो।


विशेष ६ स्मार्ट फिचर्स भएको होनोर एक्स६लाई किफायती मूल्यमा उत्कृष्ट एन्ट्री लेभल स्मार्टफोन मध्ये एक मानिने कम्पनीको भनाइ छ। यसका साथै सेलट्रोन नेपालले यसलाई थप आकर्षक र सस्तो बनाउन विभिन्न प्रवर्द्धनात्मक योजनाहरू ल्याएको छ । ती मध्ये एउटा स्कीम ३ बन्डलिङ अफर रहेको छ। यो अफर अनुसार ग्राहकले तीन मध्ये एउटा अफर छनोट गरी सस्तो मूल्यमा कम्बो उत्पादनहरू प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।
पहिलो बन्डलिङ अफरमा २३ हजार ९८० मूल्य बराबरको HONOR X6 र HONOR Earbuds X3 Lite को कम्बो मात्र रु. २०,९९० मा  पाउन सकिन्छ । दोस्रो बन्डलिङ अफरमा २४ हजार ९८० मूल्य बराबरको HONOR X6 र HONOR Band 6 को कम्बो मात्र  रु. २१,४९० मा पाउन सकिन्छ भने तेस्रो बन्डलिङ अफरमा ३० हजार ४७० मूल्य बराबरको HONOR X6, HONOR Band 6 र HONOR Earbuds X3 Lite को कम्बो मात्र रु. २३,४९० मा पाउन सकिन्छ । प्रमोशनल अफरमन क्रममा १० भाग्यशाली विजेताहरूले HONOR Earbuds X3 Lite पाउने पनि कम्पनीले जनाएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।