बेंगलुरुमा ६ जना वायुसेना अधिकारीमाथि साथी क्याडेटको ‘हत्या’ गरेको आरोप

person explore access_timeअसोज ९, २०७९ chat_bubble_outline0

कर्नाटकको बेंगलुरुमा भारतीय वायुसेनाका ६ जना अधिकारीलाई आफ्ना साथी क्याडेटको हत्या गरेको आरोप लागेको छ । यी अधिकारीविरुद्ध ‘कोर्ट अफ इन्क्वायरी’को प्रक्रिया सुरु गरिएको एक प्रहरी अधिकारीले जानकारी दिए । समाचार एजेन्सी पीटीआईले प्रहरीलाई उद्धृत गर्दै दिएको जानकारी अनुसार २७ वर्षका अंकित झालाई एयर फोर्स टेक्निकल कलेज अर्थात् एएफटीसीको एउटा कोठामा झुण्डिरहेको अवस्थामा फेला पारिएको थियो ।


यो मृत्यु चार–पाँच दिनअघि भएको हुनसक्ने प्रहरीको अनुमान छ । अंकित झा वायुसेनाका प्रशिक्षण क्याडेट थिए । अंकित झाका भाइ अमन झाको उजुरीको आधारमा प्रहरीले शनिबार बेंगलुरुको गंगामना गुडी थानामा ६ जना अधिकारीविरुद्ध मुद्दा दर्ता गरेको थियो ।उजुरीमा प्रमाणमाथि छेडछाड गरेको पनि आरोप छ । तर, अहिलेसम्म हत्यामा संलग्न रहेको आरोपमा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको छैन । तर, भारतीय वायुसेनाले अनुसन्धानमा सहयोग गर्ने आश्वासन दिएको छ ।मृत्युको कारण खुल्न नसकेको र अनुसन्धान जारी रहेको एक वरिष्ठ प्रहरी अधिकारीले बताए । उनका अनुसार अहिले थप अनुसन्धानका लागि पोस्टमार्टमको रिपोर्ट आउन बाँकी छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।