विदेशी मुद्राको अपचलन गर्नेविरुद्ध मुद्दा

person explore access_timeअसोज ९, २०७९ chat_bubble_outline0

राजश्व अनुसन्धान विभागले विदेशी मुद्राको अपचलन गर्नेविरुद्ध ४३ हजार रुपैयाँ बिगोदाबीसहित मुद्दा दायर गरेको छ । विभागले नवलपरासी सरावल गाउँपालिकाका आनन्द प्रसाद कलवरविरुद्ध मुद्दा दायर गरेको हो ।


कलवरले विदेशी विनिमयको अपचलन गरेको भन्दै धादिङ सिम्ले अस्थायी प्रहरी चौकीले पत्र पठाएको थियो । सोही पत्रअनुसार, कलवारलाई पक्राउ गरेर कारबाहीका लागि असार १४ गते विभागमा पेश गरिएको थियो । विभागले कलवारको साथबाट भेटिएको विदेशी मुद्राको सटहीदरअनुसार ६ ला ३५ हजार रुपैयाँ बराबरको विदेशी मुद्रा ओसारप्रसार गरेको पाइएको   जनाएको छ । उक्त रकम बराबरको विदेशी मुद्रा जफत गरेर बिगोदाबी समेत माग गर्दै मुद्दा दायर गरिएको हो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।