‘मलाई बान्ता मात्रै आउन बाँकी थियो’ आफ्नो गीतको रिमिक्स बनाउँदा नेहा कक्करमाथि भड्किइन् फाल्गुनी पाठक

person explore access_timeअसोज ९, २०७९ chat_bubble_outline0

बलिउडकी चर्चित गायिका नेहा कक्कडले ‘मेने पायल हे छनकाई’ गीतको रिमिक्स भर्सन गाएपछि चर्चामा आएकी छिन् । ९० को दशकको चर्चित गीतको रिमिक्स भर्सन गाएपछि नेहा सोसल मिडियामा बेस्सरी ट्रोल भएकी छिन् । नेहा कक्कडले गाएपछि यो गीतको वास्तविक गायिका फाल्गुनी पाठक पनि रुष्ट छिन् ।


नेहा कक्कडमाथि भड्किइन् फाल्गुनी पाठकफाल्गुनी पाठकले नेहा कक्कडको ‘मेने पायल हे छनकाई’ गीतको रिमिक्स भर्सन गीतमा आश्चर्यचकित प्रतिक्रिया दिएकी छिन् । उनले भनिन्, ‘मेने पायल हे छनकाईको रिमिक्स भर्सनले गीतको ओरिजिनालिटीलाई फेरिदिएको छ । साथै गीतको इनोसेन्स, फिलिङ्ग्स र एसेन्सलाई पनि नष्ट गरिदिएको छ ।’फाल्गुनी पाठकले दिल्ली टाइम्ससँग कुराकानीमा नेहा कक्कडको रिमिक्स भर्सनमा भनिन्, ‘मलाई रिमिक्स भर्सनबारे ३–४ दिन अघि थाहा भयो । पहिलो प्रतिक्रिया त फिटिक्कै राम्रो थिएन । मलाई बान्ता मात्रै आउन बाँकी थियो । यस्तै भएको थियो ।’

फाल्गुनी पाठकले थपिन्, ‘भिडियो र पिक्चराइजेशनमा जुन अबोधपन थियो, त्यसको त पूरा सत्यानास नै पारियो । रिमिक्स गरिँदै छ तर त्यसलाई डिसेन्ट तरिकाले गर्न सकिन्छ नि । यदि तपाईं युवापुस्तामाझ पुग्न चाहनुहुन्छ भने गीतको रिदम फेरिदिनुहोस् तर यसलाई सस्तो नबनाउनुहोस् । गीतको जुन ओरिजिनालिटी छ, फिलिङ्ग्स छ, एसेन्स छ.... इनोसेन्स छ त्यसलाई यथावत् राख्नुहोस् । गीतको ओरिजिनालिटीलाई नष्ट नगर्नुहोस् ।’

नेहा कक्कडले पनि दिइन् जवाफ

नेहा कक्कडले पनि फाल्गुनी पाठक र नकारात्मक कमेन्ट गर्नेहरुलाई जवाफ फर्काएकी छिन् । नेहाले एउटा पोस्ट सेयर गरेर लेखेकी थिइन्, ‘मैले जीवनमा जे हासिल गरेँ, त्यो दुनियाँको निकै कमको मात्रै भाग्यमा हुन्छ । त्यो पनि कम उमेरमा चर्चा, अनगिन्ती सुपरहिट गीत, सुपरडुपर हिट टिभी शोज, विश्व भ्रमण, बालबच्चादेखि ७०–८० वर्षसम्मका फ्यान र अरु धेरै । यो सबै मैले कसरी पाएँ भन्ने तपाईंलाई थाहा छ ? क्षमता, अत्यधिक मेहनत, प्यासन र सकारात्मकताको दममा मैले यो सबै पाएँ । मसँग आज जे पनि छ, त्यसका लागि म भगवानप्रति आभार व्यक्त गर्दछु । म भगवानको विशेष बच्चा हुँ र यसका लागि सबैलाई धन्यवाद ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।