‘कमलबहादुर विष्ट स्मृति पुरस्कार’बाट श्रेष्ठ पुरस्कृत

person explore access_timeअसोज ८, २०७९ chat_bubble_outline0

यो वर्षको ‘कमलबहादुर विष्ट स्मृति पुरस्कार’ लावण्य सन्देश साप्ताहिक पत्रिकाका सम्पादक पवनलाल श्रेष्ठलाई प्रदान गरिएको छ । 


साँखुबाट प्रकाशित हुने लावण्य सन्देश साप्ताहिकका सम्पादक श्रेष्ठलाई शनिवार एक कार्यक्रमका बीच संस्थाका अध्यक्ष राजु विष्ट र संरक्षक मिश्रीमाया विष्टले संयुक्त रूपमा पुरस्कार प्रदान गरेका छन् । झन्डै २ दशक पत्रकारिता गरेबापत श्रेष्ठलाई १५ हजार नगद र सम्मानपत्रबाट पुरस्कृत गरिएको हो । पुरस्कार वितरण समारोहमा संस्थाका संस्थापक एवं साहित्यकार गायत्री विष्टले सो पुरस्कार आफ्ना बुबाको इच्छा अनुसार उनले नै अक्षयकोषका रूपमा राखिदिएको पैसाबाट दिइएको जानकारी दिइन् । पत्रकार श्रेष्ठले काठमाडौँ जिल्लाको उत्तरपूर्वी भेगमा आधारित भएर दुई दशकदेखि निरन्तर सक्रिय पत्रकारिता गर्दै आएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।