सन्यास लिँदा रोजर फेडेररको रोएको तस्बिर हेरेर विराट कोहलीले के भने ?

person explore access_timeअसोज ८, २०७९ chat_bubble_outline0

टेनिसका महान् खेलाडीमध्येका एक स्विजरल्याण्डका रोजर फेडेरर शुक्रबार राती व्यावसायिक टेनिसबाट बिदा भएका छन् । उनले शुक्रबार राति लन्डनमा भएको लेवर कपमा आफ्नो करियरको अन्तिम व्यावसायिक खेल खेले । खेल सकिएपछि कोर्टमा बोल्दै फेडेरर निकै भावुक भए र उनी बेस्सरी रुन थाले । उनीसँगै राफेल नाडाल पनि रुन थाले ।


यो देखेर धेरै दर्शकहरु निकै भावुक पनि भए । यो दृश्यले यो खेल हेरिरहेका सबैलाई स्तब्ध बनायो । यो दृश्यले भारतीय क्रिकेट टिमका पूर्व कप्तान विराट कोहलीलाई पनि भावुक बनाएको छ । उनले सामाजिक सञ्जाल ट्विटरमा ट्विट गर्दै आफ्नो भावना व्यक्त गरेका हुन् ।विराट कोहलीले आफ्नो ट्वीटमा लेखेका छन्, ‘कसले सोचे कि प्रतिद्वन्द्वीले एकअर्काको बारेमा यस्तो महसुस गर्न सक्छन् ? यो खेलको सुन्दरता हो । मेरो लागि यो खेलले देखेको सबैभन्दा सुन्दर तस्विर हो । जब तपाईंका साथी तपाईंका लागि रुन्छन् भने भगवानबाट पाएको प्रतिभा तपाईंले नै किन पाउनुभयो । यी दुबैलाई मेरो पूरा सम्मान ।’टेनिस इतिहासमा अहिलेसम्मकै उत्कृष्ट खेलाडीमध्येका रोजर फेडेररले कुल २० ग्रान्डस्लाम उपाधि जितेका छन् ।

प्रोफेशनल करियरबाट सन्यास लिएर कोर्टबाट बाहिरिँदै गर्दा दर्शकले लामो समयसम्म उनका लागि लामो समयसम्म उभिएर ताली बजाएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।