यूईएफएविरुद्ध मुद्दा हाल्दै लिभरपुलका समर्थक

person explore access_timeअसोज ८, २०७९ chat_bubble_outline0

१७ सयभन्दा बढी लिभरपुलका समर्थकहरूले यूईएफएविरुद्ध मुद्दा हाल्ने भएका छन् । च्याम्पियन्स लिगको फाइनलमा यूईएफएको व्यवस्थापनको कमजोरीका कारण आफूहरूमध्ये धेरै घाइते हुनुका साथै मानसिक पीडा भोगेको भन्दै उनीहरूले मुद्दा दर्ता गर्न लागेको वकिलले जानकारी दिएका हुन् ।


पेरिसमा खेलिएको रियल म्याड्रिड र लिभरपुल बीचको फाइनलको व्यवस्थापनलाई लिएर युरोपियन फुटबलको नियामक निकायको आलोचना भएको थियो । सुरक्षाको कारण देखाउँदै त्यतिबेला फाइनल खेल ३५ मिनेट ढिला गरी सुरु गरिएको थियो । लिभरपुलको लफर्म बिङहमले स्टाडे डे फ्रान्सको ‘त्रासदीपूर्ण घटना’ बारे समर्थकहरूसँग कुराकानी गरेको जनाएको छ । बिङहमले पोगस्ट गडहेडसँग मिलेर १ हजार ४५० जनाको संयुक्त मुद्दा दर्ता गर्ने तयारी गरेको जनाएको छ । लिभरपुलका धेरै समर्थकहरूले लामो समय स्टेडियममा प्रवेश गर्न नपाएको तथा प्रहरीबाट दुर्व्यवहार बेहोर्नुपरेको बताएका छन् ।–बीबीसी कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।