बलेफी–नौबिसे सडक नियमित सञ्चालन गर्ने व्यवस्था गर्न सभामुख सापकोटाको निर्देशन

person explore access_timeअसोज ६, २०७९ chat_bubble_outline0
file photo

सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले आज सिन्धुपाल्चोकको ‘बलेफी जलविरे तेम्वाथान’ सहायक राष्ट्रिय राजमार्गअन्तर्गत स्तरोन्नति भइरहेको बलेफी नौबिसे सडकखण्डको निरीक्षण गरेका छन् । निरीक्षणका क्रममा उनले समयमै तोकिएको मापदण्डअनुसार काम सम्पन्न गर्न र बाटो नियमित सञ्चालन गर्ने व्यवस्था गर्न सम्बद्ध पक्षलाई निर्देशन दिए ।


सडक अनुगमनका क्रममा प्रमुख जिल्ला अधिकारी, जिल्लास्थित सुरक्षा निकायका प्रमुख, बलेफी गाउँपालिकाका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, सडक डिभिजन कार्यालय दोलखाका इञ्जिनियर, निर्माण पक्ष लगायतको उपस्थिति थियो । सडक डिभिजन कार्यालयका इञ्जिनियर पोशाक नेपालका अनुसार यो सडक खण्डको ६० प्रतिशत भौतिक प्रगति भएको छ । सभामुख सापकोटालाई आगामी मङ्सिरसम्म बाटो ग्राभेलको काम सक्ने लक्ष्य रहेको इञ्जिनियर नेपालले जानकारी गराए । सो सडकखण्ड अन्तर्गत टुनिबोटेदेखि जलविरेसम्म पाँच किलोमिटर बाटो स्तरोन्नतिका लागि रु ४७ करोड रकम विनियोजन भएकामा सोहीअनुसार डिजाइन लगत अनुमानको काम सकिएकाले ठेक्काको प्रक्रियामा रहेको पनि उनले जानकारी गराए । हाल स्तरोन्नति भइरहेको सडकखण्डमा निर्माणको काम नरोकिने र समयमै सम्पन्न गर्ने प्रतिबद्धता निर्माण पक्षले जनाएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।