मोटरसाइकल चोरेको आरोपमा ४ जना पक्राउ

person explore access_timeअसोज ६, २०७९ chat_bubble_outline0

दैलेखको गुराँस गाउँपालिका–१ स्थित पातलखोला बाट मोटरसाइकल चोरेको आरोपमा प्रहरीले चारजनालाई पक्राउ गरेको छ । स्थानीय भुपेन्द्र बहादुर रामजाली र  सेते बिकको घरमा पार्किङ गरेर राखेको मोटरसाइकल चोरेको आरोपमा बिहिबार ४ जनालाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दैलेखले जनाएको हो ।


पक्राउ पर्नेहरूमा चामुन्डा बिन्द्रासैनी नगरपालिका–८ बस्ने २० वर्षीय बिनोद शाही, २० वर्षीय रितिक शाही, २५ वर्षीय दिनेश शाही र सोही नगरपालिका–४ बस्ने १६ वर्षीय किशोर छन् । आरोपीहरुले भुपेन्द्रको घरमा राखेको लु.८० प २०१८ नम्बरको मोटरसाइकल र सेतेको घरबाट क.प्र.०२–००१ प २०९ नम्बरको मोटरसाइकलको ह्यान्डिल लक तोडेर चोरीको प्रहरीको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ ।प्रहरी चौकी तल्लो ढुङ्गेश्वरबाट खटिएको प्रहरीले चोरी आरोपमा बिनोदलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो । उनको बयानका आधारमा ईलाका प्रहरी कार्यालय दुल्लुबाट खटिएको टोलीले थप ३ जनालाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दैलेखले जनाएको छ । रितिक पैदल हिँडिरहेको अवस्थामा तथा किशोर र दिनेश भे.४ प ८५८३ नम्बरको मोटरसाइकलमा हिँडिरहेको अवस्थामा पक्राउ परेका हुन् । घटनाबारे प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।