पूर्णिमाले सार्वजनिक गरिन् ‘रुपै मोहनी’

person explore access_timeअसोज ६, २०७९ chat_bubble_outline0

गायिका पूर्णिमा लामाको नयाँ गीत ‘रुपै मोहनी’ सार्वजानिक भएको छ । गीत गायनमा गायिका लामालाई पुष्पराज बसेलले स्वरमा साथ दिएका छन् ।  रामकृष्ण महराको शब्द, भीम बिसीको संगीत रहेको गीतमा तथा संगीत संयोजन आमोस तामाङको छ । 


गीतको भिडियोमा महेश खडका र बि.डि शाहले अभिनय गरेका छन् । जिबी अग्रीको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोमा प्रेमकथा देखाएन खोजिएको छ ।  छायांकन तथा सम्पादन पवन सुस्लिङको रहेको भिडियोमा दिपक एम सिंहको नृत्य छ । सानैदेखि गायन सुरु गरेकी लामा डेढ दशकदेखि निरन्तर गीत संगीतमा क्रियाशील छन् । हालसम्म उनले ४०० बढी गीत गाइसकेकी छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।