नयाँ पुस्तालाई लक्षित गर्दै सामसुङले ल्यायो ग्यालेक्सी ए ०४ एस

person explore access_timeअसोज ६, २०७९ chat_bubble_outline0

नयाँ सुविधा र विशेषताको साथ सामसुङले ग्यालेक्सी ए ०४ एस बजारमा ल्याएको छ । 


यस मोवाइलमा ट्रिपल रियर क्यामरा छ, जसमा ५० एमपी मेन क्यामरा, २ एमपीको रिफाइन्ड म्याक्रो क्यामरा र २ एमपी को डेप्थ क्यामरा रहेको छ । मोबाइलमा ५ एमपी सेल्फी क्यामरा छ । ६.५ एच डी एमोलिड डिस्प्ले रहेको यो मोवाइल एक पटक फुल चार्ज गरेपछि २ दिनसम्म टिक्ने ५०० एमएएच ब्याट्री रहेको कम्पनीको दाबी छ ।  ए ०४ एस कालो, कपर र हरियो गरी तीन आकर्षक रंगहरूमा उपलब्ध छ ।१२८ जीबी रोम सहित ४ जीबी र्याम भएको ग्यालेक्सी ए ०४ एस को मूल्य रु २१ हजार ९९९ तोकिएको छ, भने ६४ जीबी रोम, ४ जीबी र्याम भएको फोनको मूल्य रु १९ हजार ९९९ रहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।