एनएमबी बैंक र ज्योती लाईफ इन्स्योरेन्सबीच सम्झौता

person explore access_timeपुस ५, २०७४ chat_bubble_outline0

काठमाण्डौ– एनएमबी बैंक र ज्योती लाईफ इन्स्योरेन्स कम्पनीबीच बुधबार बैंकोरेन्स सेवा उपलव्ध गराउने सम्झौता सम्बन्धी सम्झौता भएको छ । बुधबार एक समारोहबीच ती दुई वित्तिय संस्थाबीच उक्त सम्झौता भएको हो ।


जीवन वीमाप्रति आम सर्वसाधारणको धारणामा सकारात्मक परिवर्तन ल्याई वीमाको सेवा तथा योजनामा सहज पहुँच उपलव्ध गराउन सफल ज्योति लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनी र हरेक नेपालीहरुमाझ बैकिङ साक्षरता अभिवृद्धि गर्दै सहजताका साथ भरपर्दौ बैंकिङ सेवा दिँदै आएको एनएमबी बैंकबीच भएको यो सम्झौताले ग्राहकका लागि थप सुविधा प्राप्त हुने विश्वास दुवै कम्पनीले लिएका छन् ।  उक्त सम्झौतापत्रमा ज्योति लाइफ इन्स्योरेन्सका कार्यकारी उप–प्रमुख प्रकाशविक्रम खत्री तथा एनएमबी बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सुनिल केसीले हस्ताक्षर गरेका थिए । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।