सेल्सबेरीको अन्तिम तिलहरी विजेता बने निशान्त न्यौपाने

person explore access_timeअसोज ६, २०७९ chat_bubble_outline0

सेल्सबेरी डिपार्टमेन्ट स्टोरको 'चार हप्ता चार छड्के तिलहरी' योजना अन्तर्गत अन्तिम विजेताको पनि घोषणा गरेको छ।


यस योजनाको चौथो हप्ताको विजेता निशान्त न्यौपाने भएका छन्। उनले एक तोलाको छड्के तिलहरी जित्न सफल भएको कम्पनीले बताएको छ।उक्त योजनाको पहिलो, दोस्रो र तेस्रो विजेताले पनि एक तोलाको छड्के तिलहरी प्राप्त गरिसकेका छन्। यो योजना भदौ १ गतेदेखि ३१ गते सम्मका लागि लागु गरिएको थियो।अन्तिम विजेता घोषणा गरेसँगै यो योजना समाप्त भएको छ, भने छिट्टै दसैँ तिहार लक्षित योजना सार्वजनिक गरिने सेल्सबेरीले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।