युवकमाथि प्रहरीको कुटपिट, एकजना गम्भीर

person explore access_timeअसोज ५, २०७९ chat_bubble_outline0

मोटरसाइकलमा ३ जना चढेको आरोपमा प्रहरीले दुई युवकमाथि निर्घात कुटपिट गरेको छ । कुटपिटबाट महोत्तरीको जलेश्वर नगरपालिका–०४ थरुवाहीका हाल धनुषा जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका–०४ सरस्वती टोल बस्ने १८ वर्षका सुमित यादव गम्भीर घाइते भएका छन् । रात्रि भोजमा सहभागीमा भएर घर फर्किरहेका मोटरसाइकलमा सवार युवकमाथि प्रहरीले कुटपिट गरेको हो ।


फर्किने क्रममा प्रहरीले एक हजार घुस मागेको र आफू विद्यार्थी भएकोले दिन नसक्ने बताएपछि प्रहरीले कुटपिट गरेको मोटरसाइकलमा सवार एक युवकले बताए । ती युवकका अनुसार प्रहरीले लखेटेर घरसम्म आएर कुटपिट गरेका थिए ।  झगडा छुट्याउन गएका सुमितका आमा निर्मला यादवलाई  समेत प्रहरीले हेल्मेट प्रहार गरी कुटपिट गरेको स्थानीयको भनाइ छ ।घाइते यादवको जनकपुर प्रादेशिक अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । स्थानीय प्रत्यक्षदर्शीका अनुसार कुटपिट गर्ने दुवैजना प्रहरीले रक्सी सेवन गरेको थिए ।  प्रहरीले एक युवकलाई नियन्त्रणमा समेत लिएको छ। घटनाका विषयमा आफूलाई पूर्ण जानकारी नरहेको धनुषा जिल्ला प्रहरी कार्यालयका डीएसपीले बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।