मोटरसाइकल चोरेको आरोपमा युवक पक्राउ

person explore access_timeअसोज ५, २०७९ chat_bubble_outline0

मोटरसाइकल चोरेको आरोपमा प्रहरीले गोकर्णेश्वर नगरपालिका–६ नयाँ वस्तीबाट एकजनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा काभ्रेको चौँरीदेउराली गाउँपालिका घर भएर बौद्ध बस्दै आएका २७ वर्षीय पेमा तामाङ छन् ।


आरोपीको साथबाट बाग्मती प्रदेश ०२–०२४ प ८५५० नम्बरको मोटरसाइकल बरामद गरिएको उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयका एसपी कृष्ण कोइरालाले रातोपाटीलाई बताए । सो मोटरसाइकल बालाजु बाइपासबाट हराएको थियो । भदौ ६ मा चोरी भएको सो मोटरसाइकलमा पेमाले नक्कली नम्बर प्लेट राखेर चलाएको प्रहरीको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ ।पेमा २०७२ मा पनि चोरी मुद्दामा पक्राउ परेका थिए । उनलाई चोरीको मोटरसाइकलसहित थप अनुसन्धानका लागी वृत्त बालाजुमा पठाइएको उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयले जनाएको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।