प्रिमियरमा ‘रीत’ लाई सकारात्मक प्रतिक्रिया

person explore access_timeअसोज ५, २०७९ chat_bubble_outline0

फाल्गुनन्द लिङ्देन फिल्मस्को निर्माण रहेको फिल्म ‘रीत’ प्रिमियर गरिएको छ । जमलस्थित राष्ट्रिय नाचघरमा फिल्मको विषेश प्रिमियर गरिएको हो । सार्वजनिक प्रदर्शन अगाडि फिल्मको प्रतिक्रिया बुझ्ने उदेश्यले फिल्मको प्रिमियर गरिएको निर्माण युनिटले जनाएको छ ।


गायिका मनु नेम्बाङ, कलाकारद्वय कृष्णराज नेम्बाङ र अगमसिंह यक्पाङदेनलाई सम्मान समेत गरिएको प्रिमियरमा फिल्मले सकारात्मक प्रतिक्रिया समेत पाएको छ । लिम्बू भाषा संस्कृतिमा बनेको फिल्ममा लिम्बु जातिको विवाहसँग सम्बन्धित कथा छ । फिल्ममा लक्ष्मी योङहाङ, विमला खजुम, तान्छोहाङ ईङनाम, सागर केरुङ, याशेली योङहाङ, तेज मेन्याङबो, सोनु थोक्लीहाङ, भिम थेबे, पुर्ण सेलिङ, रत्न लिङदेन लावती, नन्दु तुम्वापो, एन्जिला नेम्वाङ, राजु घिमिरे, प्रभु कुरुम्बाङ, नितु रानी नेम्वाङ र दिनेश माङमुको अभिनय छ ।फिल्ममा होमकुमार लावती, आशा नेम्वाङ र विष्णुकुमार इङनाम निर्माता र बसन्त थेबे सहनिर्माता छन् । मिक हाङ्ग लिङ्देनको प्रस्तुति रहेको फिल्ममा संगीत मान तबेबुङ, अशोक राईको छ । दिनेश माङमुको नृत्य रहेको फिल्मको  छायांकन सुमन योञ्जनले गरेका हुन् । फिल्मका निर्देशन दिनेश लिङदेन हुन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।